Představujeme tým obchudekprozdravi.cz

Kdo stojí za webem obchudekprozdravi.cz?

Redakce je složena z hlavního redaktora webu, kterým je Lukáš H.. Dále z několika redaktorů, kteří spolupracují s odborníky na farmaceulogii, doplňky stravy, bylinkáři, výrobci léčiv a lékárníky. Na základě těchto spolupráci jsou vydávaný maximálně možné a objektivní články na tomto webu, které jsou podloženy i několika zdroji, jak českými, tak cizojazyčnými studiemi a výzkumy.  Důležité je zmínit, že je tvořen kvalitní a bezplatný obsah pro širokou veřejnost.

Proč byl web založen?

Jakožto hlavní redaktor můžu vyjádřit, že se mi nelibí fungování a způsob prodávání léků lidem. Skoro každý lékař okamžitě předepisuje několik léků člověku, u kterého by stačilo se změřit více na zdroj této nemoci a nějak s tím pracovat. Například využít přírodní cestu – pozitivní myšlení, meditace, bylinky aj. a poté až nasadit přípravky moderní medicíny. Ovšem nezpochybňuji, že v některých případech je léky opravdu nutné brát.

Na co bude web zaměřen?

Web chci vést celkově kolem lidského zdraví, jak už napovídá důvod vzniku tohoto webu.  Náš tým se bude společně zaměřovat na zdraví, sexuální svět a nějaké ty zdravé recepty.

Kategorii zdraví pojmeme komplexně jako „svět zdraví“. Budeme se zde věnovat veškerým problémům, které nás trápí a zatěžuji náš život.

Sexuální svět bude moje oblíbené téma, ne proto, že jsem nějaký nadržený čtyřicátník, ale jelikož mám již několik let problémy a myslím si, že několik z nich se dá řešit zajímanými způsoby. (Z osobních důvodu nebudu nijak konkrétní, tento web čte spousta mých známých)

Kategorii zdravých receptů spíše pojmeme jako návod, jak zdravě jíst, jelikož si myslím, že každý recept je zdravý, jen stačí používat rozum. Tedy kategorie receptů bude spíše vedením, jak se zdravě stravovat.

Co říct závěrem?

Závěrem bych Vám chtěl poděkovat za čtení tohoto webu, za to množství zpráv, co mi posíláte do mejlu, děkuju!

A v neposlední řadě Vás musím upozornit, že vycházím pouze z moji zkušenosti, články píšeme pouze na základě zdrojů a mají informativní povahu, tudíž neberu na sebe žádnou odpovědnost!

Autor webu nenese a nemůže nést zodpovědnost za případnou škodu či zdravotní újmu, která vznikla v souvislosti s užíváním tohoto webu a zde uvedených informací!

(Pro klid duše, znáte dnešní svět 😊)

Napsat komentář